💡 Víte co se stane, když se spojí iamRushdog s ICON Barber&Tattoo? Nechte se překvapit a doražte na vernisáž do bistra Moje místo. Akce se koná od 31. března, výstava následně trvá do 26. května. Tak skočte na čumendu.

Nedočkavcům to tajemství prozradíme – iamRushdog zde představí a předá dva obrazy, které vytvořil na míru pro nás – pro Icon barbershop – a my z toho máme obří radost. Těšíte se taky? 🖤🖤🖤

O Rushdogovi

Inspirován pouliční kulturou mexických čtvrtí v Los Angeles, kde z části vyrůstal, si vytvořil vztah k umění spjatému s latinskou kulturou. Ta ho později nasměrovala k jeho vlastní interpretaci calligraffiti zvané Smokeletters, které kombinuje tradiční Old English styl písma (blackletter) z 12. století a Cholo letters ze Západního pobřeží v Los Angeles.

Na svých obrazech mimo jiné používá mnohdy gestuální a dynamické tahy štětcem, ze kterých vzniká symbióza a balanc mezi pozitivním a negativním místem, které je mnohdy barevně a povrchově kontrastní. Při pohledu z dálky kompozice vytvářejí jednotný celek. Častokrát jsou jeho obrazy zároveň nositeli silných osobních sdělení.

Kdy: 31. 03. 2023

Kde: 28. pluku 119/33, 100 00 Praha 10-Vršovice

Výstava potrvá do: 26. 05. 2023

VSTUP: ZDARMA

Těšíme se na vás! 🙏🙏🙏